Isivuli somnyango weHydraulic GYKM-10100
Inkcazo emfutshane:
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Imodeli: Isivuli somnyango seHydraulic GYKM-10/100
Imodeli: GYKM-10/100
Isicelo:
Iinkcukacha zoBugcisa
Umthamo Wokusasaza
Iitoni ezili-10
Ububanzi
100mm
Uxinzelelo Lokusebenza
I-63MP
Ubungakanani bepayipi
Ubude: 3 m
Ububanzi bangaphandle: 13.5mm
Ububanzi bangaphakathi: 5mm